Lávové kameny

Skvělá masáž, která pomůže celému tělu – budete se cítit lépe jak po fyzické, tak i po duševní stránce. Lávové kameny jsou hitem moderní doby, pořídit si je můžete už za cenu, která se rovná posezení v restauraci s přáteli, takže rozhodně nejde o nic, co by si nemohl dovolit vlastně úplně každý. A jak že jsou vlastně staré? Skoro jako lidstvo samo, první zprávy o masáži lávovými kameny pocházejí z antické Číny či Indie. A považte, jsou staré skoro pět tisíc let…

Svalová bolest i funkce orgánů

Masáž lávovými kameny je velice komplexní, to věděli i starověcí lékaři. Odstraní se díky ní svalová bolest a vylepší funkce vnitřních orgánů. Obecně vzato, orientální medicína věří, že právě lávové kameny mají silnou energetickou vibraci a zlepšují energetické toky uvnitř těla, více asi opravdu není co dodat.

Teplo, které se z kamenů postupně uvolňuje, se dostane až tři centimetry pod kůži. Zmizí stres nebo nespavost a tělo se celkově zklidní. Podpoří se lymfatický systém, zrychlí se látková výměna (to je důležité hlavně pro ty, kteří se rozhodli konečně zhubnout). Bolest kloubů nebo časté křeče už nebudou zdaleka takový problém, jako dříve. Teplo jako takové pak přinese pocit velkého bezpečí, navodí se opravdu jedinečná atmosféra. A pozor, tohle rozhodně není tak docela vše, co lávové kameny přinášejí.

Díky odplavení škodlivých látek z tkání bude pokožka mnohem vláčnější, lávové kameny dokážou úspěšně bojovat třeba i s celulitidou. Výtečný tonizační efekt, uvolnění těla i mysli doslova na jedničku. A navíc, cenovka je mimořádně příznivá, příliš se neliší od jiných typů masáží. Je sice pravdou, že masáž lávovými kameny můžete uskutečnit i doma, ale v masážním salonu se dočkáte péče skutečných profesionálů.

Komu se nedoporučuje?

Masáž lávovými kameny bohužel není tak docela pro všechny, podobně jako třeba pobyt ve finské sauně. Kdo trpí nádorovým onemocněním nebo je zrovna nastydlý či leží doma s horečkou, musí z pochopitelných důvodů na tuto terapii bohužel zapomenout. Totéž platí o kardiacích nebo lidech, kteří se zrovna hodně fyzicky namáhali.

doporučujeme
K1 Wellness Zlín

Konec wellness sezony 2017/2018

Dnem 5.5.2018 ukončujeme wellness sezonu - každý už se nahřívá venku..... Masáže budou dále v provozu ...

celý článek >>
K1 Wellness Zlín

Hawajská masáž – lomi lomi

Plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí, proto je vhodná zejména pro klienty se základním ...

celý článek >>