Klasické zdravotní masáže

Masáž má obrovský význam k nastolení dobré nálady a pohody, harmonii těla i ducha a k v ovlivnění celkového stavu organismu, tělesného i duševního.
Masírovat lze celé tělo nebo jen problematickou část. Je nejžádanější masáží a je jedním z nejstarších léčebných postupů.
Může pozitivně ovlivnit chorobné projevy a nepříjemné pocity, vadné držení těla, stavy po operacích, úrazech, zlomeninách. Masáž navozuje tělesnou psychickou rovnováhu, vyvolává pocit souznění těla a mysli, povzbuzuje krevní oběh, zmírňuje stres, únavu, zrychluje metabolismus, napomáhá k rozpohybování lymfatického systému. Pomocí masérských hmatů, tlaku, tření a hnětení, léčí zranění, odstraňuje bolesti, působí na kůži, zrohovatělé vrstvy kůže a podkožní vazivo, dále na svalstvo, tvrdé svalové spazmy, srdce, nervy a cévy a na celý lidský organismus, posiluje zdraví a imunitu.
Tato masáž má jak zdravotní tak regenerační účinky, uvolňuje svalové napětí po fyzické i psychické námaze. Je ideální ke zlepšení svalové činnosti, ke zlepšené výživy svalů, činnosti hluboko uložených orgánů a tkání a regeneraci těla.
Při masáži dochází k zvýšené sekreci potních žláz a normalizace napětí kůže, ke zvýšení látkové výměny a změně vnitřního prostředí a činnosti žláz s vnitřní sekrecí.

doporučujeme
K1 Wellness Zlín

Konec wellness sezony 2017/2018

Dnem 5.5.2018 ukončujeme wellness sezonu - každý už se nahřívá venku..... Masáže budou dále v provozu ...

celý článek >>
K1 Wellness Zlín

Hawajská masáž – lomi lomi

Plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí, proto je vhodná zejména pro klienty se základním ...

celý článek >>