Aroma masáž

Velmi dobrý efekt na naše zdraví, a to hned z několika různých důvodů. Aroma masáž je typem masáže, kde Vás neuvolní jen zkušená ruka profesionálního maséra, významnou roli tu hraje i líbivá vůně, která navodí jedinečnou atmosféru už po pár minutách. Velký módní hit, který rozhodně není od věci vyzkoušet. Jaké že tedy máte v dnešní době možnosti, pokud chcete zkusit aromatickou masáž?

Síla přírody v praxi

Rozhodně se nemusíte bát žádné chemie, éterické oleje používané při aromatických masážích jsou ryze přírodního původu a jako takové pak mají brilantní účinek při působení na celý organismus. Hodinová masáž přináší uvolnění psychického napětí, ale také prokrví kůži a podkoží do hloubky. Z těla se vyplaví toxické látky a nejen pokožce se pak bude lépe dýchat. Nespavost, bolesti kloubů či hlavy, celulitida, to vše po pár masážních cyklech začne pomalu mizet. Tak proč se necítit o poznání lépe, že?

Nabídka masážních olejů je přímo obrovská, na každý zdravotní problém je určen konkrétní olej a samozřejmě si také můžete vybrat nějakou vůni přesně podle svých nejniternějších preferencí. Například meduňka má antidepresivní účinky a působí proti migréně, pomerančový olej zase pomůže při nespavosti a zlepší látkovou výměnu. Jizvy se lépe zhojí díky působení bergamotu, bolesti svalů odbourává mateřídouška. A pokračovat bychom jistě mohli dále, nabízí se třeba citronová tráva, levandule či rozmarýn, desítky různých možností v každém masážním salonu jsou samozřejmostí.

Výhody éterických olejů jsou značné

Vonné oleje na přírodní bázi snadno proniknou přes kůži do celého těla, už po čtvrt hodině masážního procesu se dostanou do krevního oběhu. Protože je také během masáže vdechujete, dostanou se do těla snadno i skrze plíce. Zbavte se častého nachlazení, migrén nebo i chronických onemocnění, aromaterapeutická masáž vyřeší celou řadu zdravotních problémů!

doporučujeme
K1 Wellness Zlín

Konec wellness sezony 2017/2018

Dnem 5.5.2018 ukončujeme wellness sezonu - každý už se nahřívá venku..... Masáže budou dále v provozu ...

celý článek >>
K1 Wellness Zlín

Hawajská masáž – lomi lomi

Plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí, proto je vhodná zejména pro klienty se základním ...

celý článek >>