Výhody infrasauny

Novinka na trhu, která za posledních pár let dobyla řadu tuzemských domácností. Finská sauna je zapomenuta, elitou v oboru je teď infrasauna, která poskytuje oproti své severské „kolegyni“ znatelné množství výhod. Jaká že tu jsou vlastně pozitiva? Kromě skladnosti a ekonomického provozu je tu působení na naše zdraví, pojďme si to tedy pěkně shrnout.

 

Za prvé – detoxikace

Díky infrasauně se už po pár návštěvách budete cítit svěžejší, a má to samozřejmě svůj důvod. Započne se totální detoxikace organismu, jinými slovy se z Vašeho těla odplaví škodlivé látky. Oproti finské sauně odejde za jeden proces saunování až šestkrát více toxinů, což rozhodně takříkajíc stojí za hřích!

Zapomenout nelze ani na to, že v infrasauně budete pohodově relaxovat. Duševní rovnováha díky působení tepla a odpočinku, stačí si jen pustit nějakou příjemnou hudbu (ne nadarmo jsou infrakabiny vybaveny i MP3 přehrávačem). Prohřeje se totiž nejen pokožka, ale i vnitřní tkáně, odpočívat bude celé tělo.

Hubnutí bude prostě snadnější

Šest set kalorií za půl hodiny slastného sezení, takovým počtům se přeci nic nevyrovná. Jinými slovy, je to vlastně hubnutí úplně zadarmo, protože při sportování se musí hodně dřít, když má přijít nějaký váhový úbytek. Pokud jde tedy jen o hubnutí jako takové a nechcete například vyrýsovat svaly, je právě tento typ saunování takřka nejlepší možnou variantou. Navíc je infrasauna vhodná i pro kardiaky a uleví bolavým kloubům, podobně jako třeba cyklistika nebo volnější běh.

Vyčištění pleti a zlepšení krevního oběhu

Infrasauna má i další zdravotní výhody. Mezi ně patří například to, že doslova rozpumpuje krevní oběh na maximum, a to právě díky působení příjemného tepla. Budete se cítit svěžejší, imunita půjde prudce nahoru. A v neposlední řadě se také pročistí pleť, protože se zbavíte nadbytečných toxinů.

doporučujeme
K1 Wellness Zlín

Akce 17.listopad 2018 – 1+1zdarma

V sobotu 17.11.2018 máme akci při příležitosti státního svátku - při zakoupení 3h vstupu je ...

celý článek >>
K1 Wellness Zlín

Akce 17.listopad 2018 1+1zdarma

V sobotu 17.11.2018 máme akci při příležitosti státního svátku - při zakoupení 3h vstupu je ...

celý článek >>