Medové masáže

Příjemná relaxace, únava od každodenního shonu a například i prevence nejrůznějších zdravotních problémů. Je to hned dvojí skvělá úleva, jedna věc jsou totiž ruce profesionálního maséra, který si ví rady, jak uvolnit celé tělo, druhá věc je ale med a jeho vynikající účinky na naše zdraví ve všech ohledech (a kromě jiného, med je voňavý, takže je to dokonalá přírodní aromaterapie).

Balzám pro imunitní systém

Medová masáž dokáže naše tělo zbavit velmi šetrnou cestou mnoha nežádoucích látek, které pocházejí z potravin a léků, ale jsou i důsledkem kouření či holdování alkoholu. Kromě jiného pomůže při chronických onemocněních typu artrózy, migrény, jaterních chorob, ale také depresi a stresu. Problémy s krevním oběhem, nemoci svalů nebo revma, to vše nás již nemusí zdaleka tolik trápit, stačí vyzkoušet tuhle blahodárnou masáž. Bonusem je i prevence před obávanými civilizačními chorobami a urputnou bolestí všeho druhu.

Medová masáž, respektive její celá procedura, trvá přibližně hodinu až hodinu a půl. Provádí se zejména na zadní části těla, masírovaný leží v klidné poloze na břiše. Masírování samo o sobě zabere asi půlhodinu, před masáží je ale třeba mj. důkladný peeling. A doporučení odborníků? Medová masáž jedenkrát měsíčně určitě neuškodí, v případě zdravotních problémů, které může pomoci řešit, není od věci podstoupit ji třeba i každý týden.

Med má úžasné léčivé vlastnosti

V mnoha světových kulturách si medu jako takového velmi váží a rozhodně není divu. Jde o extrakt nejrůznějších vitamínů a minerálních látek, najdeme v něm například vitamíny skupiny B, ale také draslík, fosfor, vápník i železo. Navíc hlavní složkou medu jsou jednoduché cukry, které dokáže tělo snadno zpracovat. Pravidelné stolování za účasti medu pomůže předejít různým onemocněním, doslova od angíny po zánět průdušek

doporučujeme
K1 Wellness Zlín

Konec wellness sezony 2017/2018

Dnem 5.5.2018 ukončujeme wellness sezonu - každý už se nahřívá venku..... Masáže budou dále v provozu ...

celý článek >>
K1 Wellness Zlín

Hawajská masáž – lomi lomi

Plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí, proto je vhodná zejména pro klienty se základním ...

celý článek >>