Manuální lymfo-drenáž

Není masáž jako drenáž. Již podle názvu můžeme usoudit, že lymfo-drenáž bude mít co dočinění s lymfatickým systémem člověka – přesněji je jejím cílem zvýšení a obnovení oběhu lymfy. Na rozdíl od masáže, drenáž je účinná pro fascie, svaly a šlachy. Přestože při drenáži se masíruje hlouběji do kůže, jedná se o velice jemnou taktiku. Ta má svůj účel, a to odblokovat hlavní uzliny.

Drenáž se snaží napravit, co napáchá například celulitida – škodlivé látky. V krevním oběhu proudí mnoho nečistot. Díky celulitidě se ukládají tukové polštářky, čistící orgány od krevního systému přebírají toxické látky. Nachází se v něm tak nesprávné, kolikrát i zdraví škodlivé látky, které je zapotřebí odstranit. A právě na to je zaměřená hodinková lymfo-drenáž.

Velká vzpruha pro zdraví

Je tedy hned několik důvodů, proč si udělat čas na tuto relaxaci. Perfektně si odpočinete, necháte se hýčkat a uděláte i něco pro Vaše zdraví – a to jak každý ví je nejdůležitější, protože každý máme jenom jedno. Tomu ovšem nejlépe pomůžeme zdravou životosprávou. Při správném dodržování poté nemáme v těle tolik odpadních látek, které se potom musí odstraňovat.

Drenáž se doporučuje všem, co mají problém s únavou (zejména nohou) nebo těm, kterým se udělali v oblasti oka otoky nebo uzliny, mají problémy s dýcháním či špatný imunitní systém. Je možné se objednat na jakýkoliv typ drenáže, jinak řečeno si můžeme vybrat, jakou část těla si necháme promasírovat.

Drenáž je vhodné absolvovat pravidelně

Pro větší účinnost masáže byste správně měli dorazit alespoň dvakrát do roka. Důležité je, abyste se při jejím průběhu cítili pohodlně a volně, neberte si tedy žádné upnuté oblečení – uvolníte tak celé Vaše tělo a s ním i krevní oběh. Aby krev ve Vašem těle skutečně při drenáži proudila, dodržte toto pravidlo a v den masáže si zařiďte nějaký pohyb. Běžte si zaběhat nebo zkuste jakýkoliv typ sportu, hlavně abyste zajistili pohyb lymfy. Lymfo-drenáž má poté často větší účinek, právě díky řádnému proudění krve.

Nejen že je pro zdraví přímo báječná, ale jako bonus dostanete i nový a lepší vzhled Vaší postavy. Ta po aplikaci vypadá skvěle právě díky odstranění některých tukových polštářků. Nemusíte se tedy trápit dietami. Je to snad jediný způsob hubnutí, kdy se o Vaše tělo kompletně stará někdo jiný. A to zní zkrátka lákavě.

doporučujeme
K1 Wellness Zlín

Konec wellness sezony 2017/2018

Dnem 5.5.2018 ukončujeme wellness sezonu - každý už se nahřívá venku..... Masáže budou dále v provozu ...

celý článek >>
K1 Wellness Zlín

Hawajská masáž – lomi lomi

Plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí, proto je vhodná zejména pro klienty se základním ...

celý článek >>